21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Сюди поспішають усі, адже Богородиця чекає і любить: Українська Кальварія запрошує паломників

Поширити

Щороку в другу неділю серпня відбувається особлива духовна подія, прадавня проща Галичини – Українська Кальварія.  До старовинної  церкви, що у селі Губичі, прибуває багато паломників. Дорога до  храму веде лісовими стежками. Прямуючи 3 кілометри,  люди моляться Хресну дорогу. Відтак серед лісу відбувається багатолюдна проща.

Вже вдвадцятьтретє до Губич поспішатимуть сотні молільників з  Галичини та інших куточків України. Поспішати, щоб розказати Покровительці про своє горе, щоб знайти полегшу для своєї душі, щоб подякувати за все.

Відтак, у суботу, 13 серпня, о 18 годині у храмі Воскресіння ГНІХ УГКЦ у с. Губичі відбудеться велика Вечірня з литією, яку очолить отець Михайло Олійник з парафією Перенесення мощей святого Миколая зі с. Залужани. О 20:00 – молитва на вервиці в онлайн-трансляції зі світовою спільнотою «Вервиця єднає». О 20:45 – похід з іконою Богородиці Пацлавської до відпустового місця.

У неділю, 14 серпня, об 9:15 зустрічатимуть прочан при в’їзді в село Губичі біля могили ОУН УПА. О 9:30 – Хресна дорога лісовими стежками, яку традиційно проводить о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ; 11:30 – зустріч Архиєреїв біля храму Матері Божої Пацлавської; 12:00 – Архиєрейська Божественна Літургія; присяга молоді на вірність Христові із благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава; урочистий виступ дитячого духового оркестру «Стривігор» (керівник Микола Щур), учнів Хирівського ліцею ім. Владики Івана Хоми.

Не пропустіть нагоду духовної віднови. А прибувши до Кальварії, попросіть у Богородиці заступництва для України, захисту для наших воїнів та перемоги над окупантом!

Сюди поспішають усі… Поспішають бідні й багаті, здорові й немічні, люди з сіл і міст, різноробочі й  чиновники…

Поспішають, бо  Богородиця чекає усіх.

Ваш Голос Прикарпаття