20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Танцювальна студія «Gloss» зібрала понад 24 тисячі гривень для старосамбірян, які тримають східний рубіж

Поширити

У неділю, 4 вересня, на центральній площі Старого Самбора відбувалось, направду, танцювальне свято. Близько 70 вихованців хореографічної студії «Gloss» демонстрували свої навики усім старосамбірянам та гостям міста. Однак, це не був просто звітний концерт. Свої виступи діти присвятили нашим захисникам, а під час концерту тривала збірка коштів на потреби земляків, які тримають східний рубіж.

Розпочали дійство, як і годиться, з молитви. Отець-декан старосамбірський Михайло Николин спільно з усіма присутніми просили у Господа захисту для наших воїнів та перемоги для України. Відтак – сімнадцять яскравих та продуманих хореографічних композицій дарували усім вихованці зі своєю тренеркою Соломією Смотрицькою. Вікова категорія від 4 до 15 років. Між танцями, старосамбірянка Соломія Копцюх майстерно заспівала декілька актуальних українських пісень.

«Але файно! Якби то москаль ввидів, то, певно, би здурів. У нас війна, а ми не падаємо духом, а навпаки – наш дух на найбільшій висоті!», – ділиться враженнями один поважний житель Старого Самбора. І ми з ним погодились. Бо й справді, для тренерки Соломії та юних танцюристів – це не просто виступи. Це їхній внесок у нашу перемогу. Адже кожен наближає переможний мир на своєму фронті. Для студії «Gloss» – це танець.

«Сьогодні, у час повномасштабної війни ми не можемо проводити розважальні заходи тільки заради розваг. Усе сьогодні має єдину мету – перемога. Тому спільно вирішили, що звітний концерт нашої танцювальної студії буде благодійним. На східному фронті уже пів року несуть службу наші земляки. Тож ми хотіли допомогти їм. Більшість організаційних моментів узяла на себе наша тренерка Соломія Смотрицька. Вона надзвичайно талановита, віддається своїй роботі наповну. Вона знає як організувати захід, а ми з колегою Іриною просто допомагали їй в деяких питаннях, підтримували. Разом в нас вийшло зробити гарний концерт та зібрати кошти для наших воїнів. За зібрані гроші купимо необхідні речі для земляків.  Дякуємо всім,  хто прийшов та долучився до збірки», – коментують нашому сайту засновниці «Gloss fitness hall» Соломія та Ірина Вовчик.

До слова, під час танцювального концерту зібрали 24 500 гривень. За ці кошти куплять необхідні речі для старосамбірян, які  у складі 103 бригади територіальної оборони тримають східний рубіж.

Ваш Голос Прикарпаття