24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Сигнали оповіщення в області залишаються незмінними – Львівська ОВА

Поширити

Вчора, 21 серпня, на сторінці Центру протидії дезінформації з’явилося повідомлення про те, що в Україні вводять нові сигнали повітряної тривоги. За даними відомства, кожен сигнал повідомлятиме про різну небезпеку (хімічну – церковні дзвони, радіаційну – дзвін в набат, евакуація з міста – гудок потяга). У Львівські ОВА ж зазначили, що це стосується лише деяких територіальних громад. Загалом в області сигнали залишаються незмінними.

“Нещодавно з’явилась інформація про те, що в Україні нібито вводять нові сигнали повітряної тривоги. Чимало телеграм-каналів поширили такі дані від Центру протидії дезінформації. Однак, у дописі Центру за посиланням https://cutt.ly/3XItXcQ йдеться лише про деякі територіальні громади. У Львівській області сигнали оповіщення залишаються без змін. Будьте пильними і ретельно перевіряйте інформацію!”, – йдеться у повідомленні ОВА.

Нагадуємо, основним сигналом при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації мирного або воєнного часу є сигнал “УВАГА ВСІМ!”. Це уривчасте звучання сирен, після якого телебачення, радіо та гучномовці передають повідомлення від органів влади.

Ваш Голос Прикарпаття