17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Укриття для дітей: у Нижанковицькому садочку попрацювали на славу

Поширити

Дитячий садочок у Нижанковичах, направду, можна ставити у приклад. Тут – яскраво, весело, приємно. А від початку повномасштабного вторгнення постійно чуємо ще й про невтомну волонтерську роботу: сотні ящиків із продуктами, випічка, ковбаси, патріотичні пряники і це ще далеко не все, що поїхало на фронт до наших захисників від садочка «Колосочок».

Нещодавно у мережі побачили світлини укриття, яке облаштували для вихованців дитсадка. Фото – вразили. Тому вирішили трішки поспілкуватись із керівницею освітньої установи Любов’ю Кушай.

«Після повномасштабного вторгнення наш садочок запрацював 14 березня. Укриття в нас було, правда зовсім недосконале. Але в час повітряних тривог ми таки мали куди спуститись. Однак я дуже хотіла, щоб дітям було більш комфортно та цікаво. І от влітку ми досягнули цієї мети. З 15 серпня – відновили освітній процес», – розповідає пані Любов.

Спільними зусиллями працівників та батьків вдалось провести до укриття каналізацію, воду та світло, вирівняти підлогу. Також там є багато іграшок та усі необхідні речі, як то питна вода, вогнегасники, аптечка, свічки та ліхтарики…

«На жаль, сигнали повітряної тривоги періодично лунають. Безпека дітей – понад усе, тому спускаємось в укриття. Наше завдання зробити так, аби це для них було мінімально стресово. Тому організовуємо усе в ігровій формі, а внизу є багато різних іграшок, Лего. Є й ліжечка, по стінах розвішали яскраві картини. Також, забезпечили всім згідно методичних рекомендацій.

Усе це ми зробили своїми силами. Я вдячна батькам і колегам, які долучились фінансово та фізично. Спільними зусиллями можна зробити багато» – каже директорка закладу.

Ваш Голос Прикарпаття