17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Митців Старосамбірщини запрошують долучитись до міжнародного благодійного аукціону

Поширити

Твори українських художників продадуть з аукціону з метою допомогти військовослужбовцям України, що втратили кінцівки. Йдеться у повідомленні Старосамбірської міської ради.

Почесне консульство Республіки Корея у місті Львові цьогоріч у вересні планує провести мистецькі аукціони у Кореї, Чехії та інших країнах групи G-20. Метою цих благодійних виставок є збір коштів для протезування з використанням корейських новітніх технологій, включаючи робототехніку. Протезувати планують військовослужбовців, матерів та дітей, які внаслідок вторгнення росії на територію України втратили кінцівки.

“Картини українських сучасних митців будуть виставлені в адміністрації Президента Республіки Корея; Центральному офісі правлячої партії «Сила Народу»; Національній Асамблеї Республіки Корея; Торгово-промисловій палаті Республіки Корея; Міністерстві освіти Республіки Корея; меріях міст Сеула, Ульсана, Пусана, Провінції Хамьянг; центральних офісах таких компаній як LG, Samsung, Hyundai, KB Financial Group, Kia, PoseoDeawoo, Shinsegae, SK Holdings, GS Group, Hanwha, CJ Corporation, Korea Electric Power, Lotte Group, Hanjin та інших; генеральній асамблеї Пресвітеріанської церкви”, – йдеться на сайті міської ради.

Долучитися до цього аукціону можуть і художники зі Старосамбірщини. Для детальнішої інформації звертайтесь за телефоном 067-68-37-367 Роман Любомирович, начальник групи морально-психологічного забезпечення Самбірського РТЦК та СП.

Ваш Голос Прикарпаття