19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старий Самбір та Стрілки отримали нові «швидкі»

Поширити

10 нових машин швидкої допомоги Toyota Land Cruiser Prado поїхали у села та міста гірських районів Львівщини. Вартість однієї «швидкої» – 1 мільйон 600 тисяч гривень. Вони закуплені за кошти національної служби здоров’я України, повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Автомобілі вирушили від будівлі Львівської ОДА у найвіддаленіші куточки області.

«Дуже важливо, що можемо забезпечити таким транспортом важкодоступні території і справді покращити надання медичної допомоги. Закупили 140 машин з відповідним обладнанням. Також нагадаю про  понад 260 авто Renault duster для амбулаторій. Цього року разом із цими 10 суперавтівками, вже закуплено 92 швидких. Востаннє 15 ми передавали 22 вересня. Ну, і не можу не згадати про Гелікоптер Національної поліції, який з командою Центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, успішно евакуює повітрям»,-  розповів Максим Козицький.

Сьогодні новенькі швидкі вирушили до нас: у Старий Самбір та Стрілки, а також в Турку, Бориню, Верхнє Висоцьке, Оряву, Завадку, Верхнє Синєвидне, Східницю та Підбуж.

Це автомобілі класу А. Повнопривідні, підвищеної прохідності на короткій базі. Вони забезпечуватимуть доїзд у важкодоступних гірських територіях нашої області.

Фото: Львівська ЛОДА.

Ваш Голос Прикарпаття