25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старосамбірська громада залучила грантові кошти: на господарці міста тепер є новий тракторець

Поширити

Старосамбірська громада цього року стала учасником проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад». Робота над ним тривала понад пів року. Цікаві зустрічі, корисні навчання, спілкування з колегами з інших громад і як результат – нові навички для вдосконалення щоденної роботи. А також громада отримала 7 планшетів та 1 ноутбук.

В процесі проєкту під час активних обговорень зійшлись на думці, що для господарки громади потрібний транспортний засіб. Відтак, напрацьовано план реагування «Зробимо громаду чистішою (закупівля прибиральної техніки)».

“Проєкт вдалося успішно реалізувати, тож міська рада передала комунальному підприємству новопридбану одиницю техніки – Мінітрактор СКАУТ TY-404C та снігоприбиральну лопату відвал. Таке надбання є дуже доречним зараз, адже у зв’язку з погодними умовами у комунальників значно побільшало роботи, а нова техніка створить суттєво кращі можливості для швидшого та якісного прибирання засніжених вулиць та тротуарів. Щиро дякую всім, хто долучився до реалізації цієї справи. Нова прибиральна техніка принесе багато користі громаді”, – каже Мар’яна Карлик, начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Старосамбірської міської ради, яка курувала цей проєкт.

До слова, донором проєкту є Уряд Канади, партнером – представництво IOM Ukraine – Міжнародної організації з міграції (МОМ). Реалізує проєкт ЗУРЦ – Західноукраїнський ресурсний центр.

Ваш Голос Прикарпаття