24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Президент Польщі отримав подарунок-подяку від старосамбірянки

Поширити

Анджею Дуді, Президенту держави, люди якої з першого дня повномасштабного вторгнення, виявили українцям велику підтримку, Галина Шуневич зі Старого Самбора також передала своєрідну подяку. Президент Польщі став четвертим очільником держав, який отримав вишиванку від місцевої дизайнери етноодягу.

«Чотири друзі. Польща, Латвія,  Литва, Естонія – там живуть справжні друзі українців. І Президенти цих держав також заслуговують великої поваги від нас. Анджею Дуді, Егілсу Левітсу, Гітанасу Науседі, Алару Карісу я так скромно, але від щирого серця подякувала за допомогу, за те, що залишаються з нами у такий важкий для України час», – розповідає Галина Шуневич.

Подарунки жінка передавала через офіційні консульства. Майстриня зізнається, що налагодити логістику було складно, все ж їй вдалося і вона радіє, бо з деяких вручень має і фотозвіти.

Про вручення подарунку Президенту Польщі отримала повідомлення від генерального консульства Польщі:

«Вельмишановна пані Галино, генеральна консул Республіки Польщі у Львові пані Еліза Дзвонкєвіч цього тижня особисто передала Ваш подарунок у Канцелярію президента Республіки Польщі», – йдеться у повідомленні.

До слова, усі вишивані сорочки одинакові – білі нитки на білій тканині, як символ чистоти, елегантності, вишуканості.

Нагадаємо, раніше подарунок-подяку від  Галини Шеневич отримав великий друг українців Борис Джонсон.

Світлини політиків з доступних інтернет-джерел.

Ваш Голос Прикарпаття