21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Празник для ЗСУ»: на храмове свято в Топільниці школярі зібрали 29 тисяч гривень для українського війська

Поширити

Сьогодні, 1 вересня, розпочинаються новий навчальний рік. В умовах війни. Минуло шість місяців з дати: 24 лютого – дня, який змінив нас усіх. Тепер і наші діти розуміють, що перемога українського народу в жорстокій війні з росією – це наша спільна справа. В тому числі – їхня справа. 28 серпня учні школи села Топільниця за підтримки дирекції, вчителів та з благословення настоятеля церкви ініціювали масштабну акцію «Празник для ЗСУ». Школярі збирали кошти для українських захисників.

Про збірку повідомляли через спільноти у Facebook:

«Діти розуміють, що завдяки нашим відважним військовим, ми у Топільниці можемо насолоджуватися майже незмінним життям. Без тривоги дбаємо про празниковий стіл, новий одяг та затишок в оселях, звикло молимося в храмі та готуємося до навчального року. Проте не забуваймо, яка висока ціна нашого спокою.

Школярі просять батьків і усіх дорослих  купити менше, зекономити бодай сотню, щоби зробити ще й свято нашим воякам: спільними зусиллями придбати необхідну амуніцію чи технічні прилади.

Допоможімо нашим мужнім воїнам вигнати окупантів з української землі, влаштуймо справжній ПРАЗНИК ДЛЯ ЗСУ!»

До акції «Празник для ЗСУ» своїми пожертвами приєдналися десятки небайдужих людей. Школярі щиро розчулені непоодинокими випадками, коли старші люди доброзичливо витягували з гаманців купюри, відкладені з пенсії. Приємно здивовані донатами своїх однолітків, які заради українського війська зменшили витрати на ярмарку. Діти тішаться, що їх підтримали батьки, родичі, дякують усім дорослим, які допомогли реалізувати збірку. Вдячні кожному, хто став краплею в океані добрих справ.

Сума пожертв склала 29 тисяч гривень. Виручені кошти школярі разом з учителями мають намір віддати на потреби наших львівських бригад.

Світлини: Ярослав Табінський

Ваш Голос Прикарпаття