20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Моє майбутнє в мирній Україні»: у Старосамбірській громаді триває конкурс дитячих малюнків

Поширити

У Старосамбірській громаді триває прийом робіт на конкурс дитячих малюнків «Моє майбутнє в мирній Україні». Переможці отримають подарунки від міського голови.

«Один учасник може подати на конкурс лише один малюнок. Малювати можна олівцями, фломастерами, фарбами, тощо. Формат робіт А3 або А4. Після перевірки малюнок з’явиться на сторінках у Фейсбуці та стане доступним для голосування, яке триватиме до 22 серпня. Учасники конкурсу можуть популяризувати свою конкурсну роботу серед знайомих для отримання додаткових «лайків». Взяти участь у голосуванні за конкурсні роботи можуть усі охочі. У День незалежності України організуємо виставку малюнків та нагородимо переможців», – розповідає нашому сайту начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради Ігор Піхо.

Малюнки можна приносити до 20 серпня у Старосамбірську публічну бібліотеку (відділ обслуговування користувачів).

«Прийом малюнків триває від 1 серпня. Уже маємо перших учасників. Юні художники зображають патріотичну символіку, малюють мапу нашої держави, щасливих дітей і пишуть, що все буде Україна. У роботах відчувається щирість та любов до країни. Запрошуємо усіх бажаючих, взяти участь у конкурсі», – каже керівниця Старосамбірської публічної бібліотеки Людмила Сольчаник.

Ваш Голос Прикарпаття