15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Твоя кров може воювати: де та коли можна здати

Поширити

Мабуть, кожен сьогодні знає, що на східному фронті безперервно тривають запеклі бої. Наші незламні воїни, наче титани, тримають оборону. Важкі бої – це, звісно, й поранення. Відповідно – потреба крові. Не можна допускати вичерпування запасів, тож не задумуйтесь – сходіть до найближчого центру забору крові.

«Дуже важливо стабільно поповнювати запаси донорської крові. Адже це – можливість медикам надавати необхідну допомогу військовим і цивільним, рятувати тисячі життів. Тому запрошуємо мешканців Старосамбірщини завітати до нашого центру, здати кров та, направду, врятувати комусь життя», – каже Олена Ковальова, операційна медсестра Старосамбірського пункту забору крові.

Варто додати, що процедура триває до 10 хвилин. Доза кровоздачі – 450 мілілітрів. Процедура безпечна та нешкідлива. Плазма відновлюється упродовж 20 годин.

 «Вагітні жінки і люди, які хворіли на гепатит або нещодавно переливали кров – не підходять. Вік з 18 років. Жінки до 55, чоловіки – до 60. Для того, щоб здати кров, потрібно мати зі собою паспорт», – пояснює медсестра Леся Созанська-Наливайко.

Нагадаємо, пункт переливання крові у Старому Самборі розташований біля поліклініки, зі сторони суду. Кров приймають щопонеділка та вівторка. Для попередньої реєстрації й за детальнішою інформацією телефонуйте за номером: 0972457357.

Ваш Голос Прикарпаття