24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Поховають Героя у його День народження: на Луганщині загинув Олег Павліш з Великосілля

Поширити

Знову гірка та пекуча звістка з фронту сколихнула Старосамбірщину. На Луганщині загинув наш земляк з Великосілля старший солдат Олег Павліш.

У перші дні активної фази російсько-української війни Олег пішов у військкомат. Адже вважав своїм святим обов’язком захищати Україну від московських ненависників. Олег уже мав бойовий досвід, адже не залишився осторонь і у 2014 році. Він – учасник бойових дій на сході України, пройшов кілька ротацій в АТО. За це нагороджений відзнакою Президента України.

Олег не міг залишатись вдома, коли 24 лютого вся Україна опинилась у пекельному герці війні. Він пішов. Він боронив. Він стримував ворожу орду. Він оберігав наш сон. Та, на жаль, Олег віддав за нашу країну найцінніше – своє життя.

Згідно офіційної інформації, 22 березня внаслідок бойового зіткнення та масового артилерійського обстрілу поблизу Попасної наш земляк Олег отримав поранення. На жаль, врятувати чоловіка не вдалось. Загинув у шпиталі.

Старший солдат Олег Павліш служив у славній «залізній» 24 бригаді імені короля Данила. Був старшим водієм мотопіхотного батальйону.

«Невимовний жаль. Звісно, знав Олега особисто. Був доброю людиною. Дуже дружній, завжди приходив на допомогу. Був гарним майстром, навіть сам собі побудував невеличку хатинку. Коли щось було треба допомогти для села зробити – не було такого, щоб відмовив», – розповідає староста Великосілля Анатолій Сич.

Сьогодні, 29 березня, Герой повертається додому. На жаль, у домовині. Там його чекає згорьована мати, уся скорботна родина та громада. У Олега – четверо рідних братів. Один з яких у ці дні теж боронить Україну.

Поховають Олега Павліша завтра, 30 березня, у рідному селі. Саме завтра Герою виповнилося б 38 років.

Ваш Голос Прикарпаття