19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Підтримали колег у Броварах: у Старосамбірському садочку провели благодійну виставу

Поширити

24 січня в дошкільному закладі Старого Самбора № 1 відбулася благодійна вистава «Спогади Різдва». У ній взяли участь діточки та вихователі. У цьому закладі завжди відбуваються гарні вистави, але ця була напрочуд зворушливою – як за змістом, так за сенсом. Адже була для підтримки колег зі садочка «Джерельце» у Броварах, який постраждав від падіння гелікоптеру ДСНС окупантів у Броварах.

Вистава розпочалася із слів директорки садочку Дарії Сивак, яка звернулася до присутніх зазначивши, що ми маємо допомагати одні одним та дякувати Богу і захисникам, що у нашому місті та у садочку все спокійно, тому потрібно долучитися і допомогти діточкам які постраждали від авіатрощі.

Проникливо модерувала захід методистка закладу Оксана Николин та кожен вихователь зі своєю групою діточок перенесли усіх у світ добра та Різдвяної казки. Поринути у світ  прекрасного, традиційного і духовного українського Різдва, милуватися гарними дитячими колядками та віншуваннями, пригоститися солодощами – все би було прекрасно. Але наші будні й свята – це цинічна війна у нашій державі – зокрема й проти малих українців.

Подякувала усім присутнім і психолог дитячого садочка позитивна Леся Возняк.

Весь колектив дошкільного закладу вирішив одноголосно допомогти садочку у Броварах та діточкам, які постраждали оскільки неможливо з такою ситуацією бути осторонь.

Допомогти може і кожен охочий за реквізитами:  Монобанк 5375414116257154 – вихователька – Савицька Галина Богданівна.

Тетяна ФЕТИЧ.

Ваш Голос Прикарпаття