18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Під час благодійного концерту в Торчиновичах для ЗСУ зібрали 22 тисячі гривень

Поширити

Щодня працівники культури Старосамбірської громади працюють задля наближення перемоги. У вихідні – проводять благодійні концерти на підтримку нашої армії. У будні придумують цікаві заходи, програми та тренуються, аби показати якнайкращий результат. І ось у неділю, 7 серпня, виступали у Торчиновичах.

Недільного дня торчиновичани зібрались, аби послухати чудову концертну програму від колективів художньої самодіяльності Центру культури та дозвілля Старосамбірської міської ради й заразом внести свою лепту в нашу перемогу. Місцевий староста Зіновий Припін, звертаючись до громади, подякував усім захисникам, які боронить наш спокій та всім небайдужим людям, які спільно наближають перемогу.

«Концерт у Торчиновичах вкотре підтвердив, що наші краяни не стоять осторонь. Наші земляки вболівають за українську армію, підтримують військових. Цієї неділі нам вдалось зібрати 22 060 гривень. З них 12 060 гривень кинули торчиновичани у скриньку для пожертв. І вже стало доброю традицією для підприємства Кар’єр допомагати ЗСУ. Тож під час концерту – передало на потреби війська 10 000 гривень. Дякуємо усім, хто відвідує наші заходи та підтримує армію. Це так важливо сьогодні – бути єдиними та міцними. Поки хлопці б’ють москаля на сході та півдні України, ми тут мусимо тримати міцний та надійний тил. Перемога за нами» – коментує “ВГП” начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради Ігор Піхо.

Фото: Софія Янчак.

Ваш Голос Прикарпаття