21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Благодійний виступ ансамблю “Верховина” у Старому Самборі: для ЗСУ зібрали майже 20 тисяч гривень

Поширити

Поки ворог лютує, український народ гуртується. Культура Старосамбірщини об’єднує і малого, і старого заради перемоги. Найрізноманітніші заходи організовують у місті та селах громади. От і вчора, 31 липня, на центральній площі Старого Самбора відбулось чергове дійство. Площа Ринок майоріла барвами національного вбрання, адже до міста завітав заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина».

Минулого тижня ми усі здригнулись від безчинства росіян в Оленівці. Відтак, пам’ять усіх полеглих захисників від рук окупантів вшанували хвилиною мовчання, а потім виконали символічну лемківську пісню «Плине кача».

Під час своєї програми колектив демонстрував усю красу української культури: музики, пісні, слова, танцю. Глядачі захоплено обливали артистів своїми рясними оплесками, адже, направду, майстерність вражала.

Мета кожного такого дійства сьогодні – підтримка Збройних Сил України. Тож і цієї неділі проводилась збірка коштів на армію. Для дітей були атракціони, а наші гості з Харкова вже за гарною традицією провели аквагрим у патріотичних тонах та прогулювались площею у цікавих мультяшних костюмах. Це створювало особливий настрій діткам, які завітали на благодійний захід.

Ми писали вже про майстеркласи для малих мешканців та гостей Старосамбірщини: виготовляли брелочки, резиночки бантики, ангелики. Свої вироби діти продавали, а усі виручені кошти передали на потреби війська.

Усіх присутніх волонтери зі Швеції частували смачною піцою. Це теж стало цікавинкою події.

На завершення заходу міський голова Старого Самбора Ігор Трухим подякував ансамблю «Верховина» за неповторний виступ, а також – усім, хто постійно долучається до підтримки армії.

«росія робить жахливі речі. Ворог хоче нас налякати, посіяти страх. Але він не розуміє найважливішого – його терор об’єднує нас ще більше. Він ніколи не побачить страху в наших очах. Бо ми такі. Бо батько наш Бандера, Україна – мати. Цей, як і кожен з попередніх заходів – це своєрідна демонстрація того, що ми живемо і робимо все можливе для наших захисників. Сьогодні маємо багато різних запитів із фронту. Тож усі зібрані кошти, а це майже 20 тисяч гривень, підуть на те, щоб хлопці могли ще краще бити русню. Ми не зупиняємось, триматимемо наш культурний фронт до цілковитої перемоги», – коментує «Вашому Голосу Прикарпаття» керівник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради Ігор Піхо.

Ваш Голос Прикарпаття