19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Під Бахмутом загинув Євген Ларіонов з Хирова

Поширити

У повномасштабній російсько-українській війні під час виконання бойового 24  листопада загинув захисник із Хирова Євген Ларіонов.

Він служив у славній 24 бригаді імені Короля Данила. Його патріотичне серце зупинилося неподалік міста Бахмута, де тривають тепер запеклі бої. Герою виповнилося 39 років.

«Євген був добрим і працьовитим. Його усі поважали. Був добровольцем. Служив і в 2014 році. Був танкістом. На фронті чинив військову техніку. Бувало перед побратимами інколи міг говорити: якщо я загину за Україну, то у танку. Так і трапилося», – розповідає «ВГП» отець Іван Гальо.

Співчуття родині висловила Хирівська міська рада.

«Люблячий син, найкращий брат, житель міста Хирів – ЛАРІОНОВ Євген Володимирович, 27.08.1983 р.н. став у стрій Небесного легіону. Висловлюємо щирі співчуття сім‘ї, рідним, близьким, друзям, побратимам з приводу непоправної втрати Героя України. Ніякі слова не зменшать біль втрати для рідних. Глибоко сумуємо разом з вами», – йдеться на офіційній сторінці.

Завтра полеглий Герой повернеться до рідного дому. Його зустрінуть у суботу,  3 грудня об 11. на площі Пам’яті в Самборі, відтак траурний кортеж вирушить до Хирова.

Ваш Голос Прикарпаття