19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Петро Кочерга зі Старого Самбора, який бореться з важкою недугою, потребує підтримки

Поширити

У такий важкий для країни час, час повномасштабної війни, є люди які ведуть особисту боротьбу. Боротьбу за своє життя. Підступна хвороба не обирає відповідного моменту. Хвороба не каже: «Ну, нехай. Прийду вже після війни». Так трапилось і з Петром Кочергою (Шайда) зі Старого Самбора.

Чоловікові 40. Свій ювілей він зустрів у Тернопільському онкодиспансері. Діагноз – рак легень ІІІ стадії. Окрім того – цілий букет супутніх захворювань.

«У Петра виявили на лівій легені пухлину. Біля самого серця. Вона не підлягає операції, оскільки є дуже близько до надважливого органу. Пухлина злоякісна. Наразі він має пройти три хіміотерапії. Потім знову обстеження. Першу хімію він уже прийняв. Якраз у день свого 40-річчя», – розповідає дружина племінника Анна Кочерга.

Після першої хіміотерапії чоловіка відпустили додому. Почуття трохи погіршилось. Про це попереджали й медики. Дуже хоче приїхати у рідний Старий Самбір.

«Знайомі та однокласники Петра беруть його контакти. Телефонують, підтримують, допомагають. Знаєте, в таких моментах дуже важливою є моральна підтримка. Особливо бадьорять його розмови з людьми, з якими вже давно не спілкувався. Він дуже хороша людина і точно не заслуговує на такі муки. Тому молимось, аби йому не опустились руки та щоб Господь дав швидке одужання», – каже Анна.

Реквізити Приватбанку для фінансової підтримки

4149437868453034 (для переказів по Україні)

4149499397528462 (для переказів з-за кордону)

Одержувач: Шайда Петро Іванович.

Контактний номер +380980012682, Анна.

Ваш Голос Прикарпаття