25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Отримала зі сторінки свого чоловіка підозріле повідомлення»: шахраї не дрімають

Поширити

До редакції нашого сайту звернулась старосамбірянка Софія Осташ. Бо вважає, що людей варто попередити про шахрайську схему. Жінка вчора отримала підозріле повідомлення зі сторінки свого чоловіка. Одразу зрозуміла, що це шахраї. Як це було?

«Вчора, 26 вересня, близько 12:00 зламали сторінку мого чоловіка Василя Осташа в Інстаграм. Мені з цієї сторінки надійшло повідомлення із проханням про допомогу, бо сина начебто збила машина. У мене не було вагань, що це шахраї. Чоловік у цей час був на роботі, ми якраз говорили по телефону. Старший син був у школі, а молодший поруч зі мною. Потім відразу почали дзвонили друзі та знайомі, питали як ми, яка сума потрібна…», – розповідає Софія.

Наразі сторінка Василя все ще перебуває у руках шахраїв. Чоловік написав заяву до кіберполіції, також дав запит до Ощадбанку.

«Ми отримали відповідь з банку. Картка Ощадбанку, на яку ми, начебто, збирали кошти , відкрита на якогось Копача Нікіту. На жаль, банк не має права заблокувати цей рахунок.

Ми вдячні всім друзям, рідним, знайомим та незнайомим людям, від яких вчора отримували дзвінки. Дякувати Богу, з нашими діточками все добре.

Прикро, що живемо в світі, де гроші важливіші, ніж моральні цінності…» – каже Софія Осташ.

Ваш Голос Прикарпаття