24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Від Созані до Страшевич відремонтували дорогу

Поширити

25 вересня підрядники завершили ремонт дороги від села Созань до Страшевич. Про це повідомили у Страшевицькому старостаті.

«І хоч класичними мірками півтора кілометра не є багато, та в межах одного округу – це дуже й дуже менше проблем та незручностей. Адже саме ця ділянка дороги була у вкрай поганому стані. І навіть якщо не говорити про доросле місцеве населення, то страждали навіть діти, бо шкільному автобусу доїхати було важко. Та все це позаду.

Знаю, що багато інших доріг нашої громади потребують ремонту. І до війни ми, як і кожна громада, мали плани на них. Та наразі виходимо з того, що можна зробити. А вдалося з’єднати Созань з центром Страшевич. І це дуже добре.

Тому дякую обласній адміністрації, що наше звернення вирішили позитивно. Зокрема, куратор нашої громади Юрій Бучко доклав максимум зусиль, щоб цю проблему вирішити. І громада до свого храмового празника – Воздвиження Чесного Хреста матиме нову дорогу»написав на своїй сторінці у Фейсбук очільник Старосамбірської громади Ігор Трухим.

Ваш Голос Прикарпаття