21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Як у Торгановицькій школі наближають перемогу

Поширити

Триває восьмий місяць повномасштабної війни.  Україною захоплюються у всіх куточках світу.  Наші захисники своєю військовою вправністю вразили світ, налякали ворога і довели, що українську землю вони готові  боронити до перемоги. На півдні й сході, дякувати Богу, йдуть у контрнаступ. Причина очевидна. Бо в Україні воює весь народ. Воїнами стали й діти.

Учні Торгановицької гімназії імені Дмитра Петрини долучилися до ініціативи волонтерів Торчиновицького старостинського округу  і передали  місцевим активістам 7140 грн. для придбання квадрокоптера для військовослужбовців.

«Частину цієї суми, три тисячі гривень, наші діти зібрали ще взимку під час Різдвяної коляди. Тоді вони мріяли організувати за ці кошти мандрівку до Києва…  Решту грошей – 4140 грн., педагоги, учні та їх батьки зібрали на початку навчального року на знак подяки Збройним Силам України за можливість навчатися та працювати в стінах рідної школи, відмовившись від традиційних квітів та солодощів. Віримо в ЗСУ і разом наближаємо перемогу!», – розповідає «ВГП» директорка навчального закладу Олена Качалуп.

Зазначимо, у Торчиновицькому старостаті відкрили збір коштів на дрон для добровольчого батальйону «Карпатська Січ».

Реагуючи на звернення командира батальйону, місцевий волонтер Юрій Качалуп, священник Василь Куцик та староста Зіновій Припін, порадившись, вирішили, спільно з громадою, підприємцями, що зроблять все можливе для покращення військового оснащення наших захисників, які боронять рідну землю від окупантів-рашистів.

Зібрати кошти, придбати дрон і передати його «Карпатській Січі» у Торчиновицькому старостинському окрузі хочуть до 14 жовтня. Це і стане подарунком карпатським січовикам, в якому служить житель Торчинович Володимир Лоїш.  

«Індійський мислитель Махатма Ганді  сказав, що майбутнє залежить від того, що ви робите сьогодні. Сьогодні ми єдиним фронтом воюємо проти росії. І для дітей, які замість мрії допомагають армії, майбутнє, переконана, буде щасливим. Мені приємно за колег та учнів нашої школи», – каже Олена Качалуп.

Для тих, хто хоче разом з жителями Торчинович оригінально привітати захисників у їхнє свято і допомогти придбати квадрокоптер, подаємо реквізити:

Рахунок – 4149 4378 6889 2272 «Приват»

IBAN – UA943052990262036400938213949

Олач Галина Осипівна

Ваш Голос Прикарпаття