15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Для молоді та ВПО Старосамбірської громади подарували сауну

Поширити

Старосамбірській громаді наприкінці липня презентували сауну, яку отримали як дружній презент від партнерів із Сан-Фрациско. Її розмістили на стадіоні у Старому Самборі.

Мікель Оланд із Сан-Франциско у співпраці з депутатом Старосамбірської міської ради Юрієм Качалупом одну з чотирьох саун, яку привезли в Україну, подарував Старому Самбору.
Використовуватимуть її для спортивної молоді та внутрішньо-переміщених людей.

«Мій проєкт називається «Сауна проти війни» – це багатонаціональна ініціатива, яку спонсорує Міжнародна асоціація саун. Довгострокова місія полягає в тому, щоб надати пересувні сауни та допоміжні послуги людям, які постраждали від природних і техногенних катастроф. Зараз ми зосереджені на Україні. Бо народ цієї мужньої держави захоплює і заслуговує підтримки. Те, що ми робимо – це дуже дрібниця. У співпраці з партнерами з Естонії возимо також саунні комплекси на фронт, а є проєкт і для цивільного населення. Ваше містечко прекрасне, люди тут добрі. Три наші сауни ми доствили до Харкова, четверта вам. Я бачу тут порив молоді до спортивного життя. Я все життя пропагую здорове життя. Тож хай цей презент вам хоч трошки дасть розуміння, що у цій війні ви не одні, а молоді зніме напруження», – сказав “ВГП” американський письменник.

Подякували гостю за увагу до Старосамбірської громади керуючий справами Старосамбірської міської ради Володимир Хітчак та начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігор Піхо.

Спортивна ж молодь – хлопці та дівчата – після заходів на міському стадіоні відразу ж випробували переваги відвідування парної. І сказали, що це чудово!

Ваш Голос Прикарпаття