24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

На війні загинув воїн зі Стрільбич. Завтра його поховають у Львові

Поширити

Кривава війна забрала ще одне молоде життя – на фронті в боротьбі з російськими окупантами загинув український воїн Ігор Габер зі Стрільбич. Йому було 34 роки.

Він виконував бойові завдання у лавах 137-го окремого батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти Військово-морських Сил ЗCУ. Боронив державу на східному напрямку.

«Ігорко був дуже добрим хлопцем, майстром на всі руки, ремонтував комп’ютерну техніку, автомобілі. Вчився у Стрільбицькій школі, закінчив техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Після завершення навчання весь свій час присвячував догляду за бабусею, тепер вона буде сама. Мама проживає у Львові. Там і похоронять воїна», – розповідає «ВГП» Оксана Кузик, бібліотекарка зі Стрільбич.

Похоронять  Героя   завтра, 18 серпня, у м. Львові на Алеї Слави. Панахида у гарнізонному храмі Петра і Павла за адресою: вул. Театральна 11, о 11:00 год.

У Ігоря Габера залишилися бабуся, мама, брат, дядько, двоюрідні брати і сестри. Сумуємо разом з рідними. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Герої не вмирають тому, що вони боронять Україну з небес.

Ваш Голос Прикарпаття