18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Володимир Коваль своє 25-річчя зустрів на фронті

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Вісім років триває війна в Україні. П’ять місяців триває жорстока, дика війна. І, як багато хто тепер говорить, не просто війна за правилами, а боротьба добра над злом. Недодержава росія переоцінила свої власні можливості, на весь світ, хвалячись своєю армією і зброєю. Не врахували путінці, що українці перевершують їх в рази мотивованістю і високим моральним духом.

Одним з таких захисників, хто усвідомлено вирішив боронити Україну ще далеко до повномасштабного вторгнення, є Володимир Коваль зі села Грозьова.  Як тільки хлопець досягнув повноліття, зрозумів, що має місію – боронити Україну. Йому лише 25, а за плечима не юначий досвід, в якому бачив всі жахіття війни.

Зараз Володя у складі 14 окремої механізованої бригади боронить Україну на Донеччині. Він дуже любить мотоцикли, автомобілі, натомість опанував джавелін та іншу зброю.

У звичайному житті – він у колі друзів життєлюбний, веселий привітний і товаристський, у військовому – не за віком серйозний, відповідальний та часом мовчазний.

«Чи можна привітати мого братика з днем народження?», – питає у журналістів сестра Наталя.

«Можна!!!», – ствердно відповідаємо і розпитуємо про брата.

Володимир закінчив коледж, здобув фах залізничника. Не за професією пішов працювати, а підписав контракт, став військовим. Казав, що так відчуває. Повномасштабна війна там його і застала, при виконанні бойових обов’язків.

«Він скромний. Не дуже сподобається йому моя ініціатива. Та все ж, думаю, йому буде приємно. Він такий класний, його дуже люблять дівчата, з ним весело, завжди готовий прийти на допомогу, якщо хтось її потребує…», – говорить, а далі не стримує сліз Наталя.

Каже, що про військові справи Володимир не розповідає, проте брат на передових позиціях і дуже за нього хвилюється…  

Хвилюємося й ми. За кожного молодого захисника, за кожного брата, чоловіка, сина чи батька. Хвилюємося разом з Наталією за Володимира Коваля з Грозьови. Молімось за них, щоб Господь і надалі давав їм відвагу і мужність в обороні рідної землі. Бо з нашими воїнами на стороні добра і сам Всевишній.

А сьогодні, 26 липня, вітаємо хлопця з 25-літтям. Ти – наш Герой! Попри молодий вік уже сьомий рік на захисті України! Дякуємо! Чекаємо з перемогою! Щиро бажаємо щасливої долі та у мирній Україні втілити усі свої найзаповітніші мрії!

Ваш Голос Прикарпаття