21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

На Бахмутському напрямку загинув Микола Дем’яновський з Грозьово

Поширити

Ще одна сумна звістка сколихнула наш гірський передкарпатський край. Цього разу чорна звістка зі східного фронту прийшла у село Грозьово Стрілківської територіальної громади.

«У бою за свободу та незалежність України загинув мешканець села Грозьово – Микола Дем’яновський. Воїн Микола завжди вірив в Україну, тому без роздумів відправився добровольцем захищати нашу державу. Загинув поблизу міста Бахмут Донецької області.
У захисника залишились дружина та четверо дітей, наймолодшому синочку у травні виповнилося 3 рочки. Щирі співчуття рідним та розділяємо з родиною біль утрати. Вічна пам’ять та вічна слава Герою»
, – йдеться у повідомленні Стрілківської територіальної громади.

У селі всі пригадують Полеглого Героя тільки добрими словами. Кажуть, що завжди був готовий допомогти, був щирий та безвідмовний. Був прикордонником, працював на заставі.

«Після того, як Микола добровольцем пішов боронити Україну, ми з ним доволі часто спілкувалися. Ми збирали кошти йому на тепловізор, потім на приціл. І не так давно, ще 30 жовтня він отримав цей приціл. Гортаю нашу переписку, переглядаю фото і не можу повірити, що його більше нема. Це непоправна й велика втрата для нашого села та й для всієї України. Бо Микола був із тих кращих. Таких як він – одиниці. Він був такий простий добряк, ніколи нікому не відмовив у допомозі. Й попри це, він – мужній воїн, який залишив чотирьох дітей та пішов боронити державу. Пішов воювати задля того, щоб його діти жили у вільній державі. Дуже болить…», – каже односелець полеглого Героя Іван Пикус.

Ваш Голос Прикарпаття