25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Колишньому футболісту та батьку двох дітей на передових позиціях потрібні старлінки

Поширити

Жителі села Верхній Лужок оголосили про збір коштів для воїна Тараса Гасія. Він служить у зведеному загоні «Львів», який боронить Україну на передових позиціях. Щоб ефективно працювати. Тарасу та його побратимам терміново потрібні старлінки, інверторні генератори, зарядні станції екофло.

«Тарас – прикордонник ще з 2013 року. Коли війна лише починалася був на Донеччині  в 2014 році.  Тоді пробув на сході України 100 днів. Після цього продовжив службу на відділі прикордонної служби Лопушанка на посаді Старший техніки, начальник відділу зв’язку. У 2017 розпочав службу на відділі прикордонної служба Сянки 1 інспектором прикордонної служби. Там і зустрів свою майбутню дружин, з якою одружився 2018 року, та виховує двох прекрасних дітей. За період служби старався виконувати свої обов’язки бездоганно, любить свою роботу, свою країну. Поважає своїх товаришів по службі, і взамін отримує теж саме! Мусимо підртимувати своїх захисників, бо то найменше, що можемо робити для перемоги», – каже волонтерка Олеся Лужецька, яка оголосила збір.

Необхідна сума – 164 000 гривні.

Додамо, друзі Тараса також заохочують підтримати донатом захисника. Він – колишій футболіт Старого Самбора, Самбора «Кар’ру». Кажуть, сума немала, але разом маємо нищити нашого спільного ворога.

4149 4390 1614 3558 Лужецька Олеся Михайлівна.

Ваш Голос Прикарпаття