15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Мама полеглого на війні Героя пожертвувала сто тисяч гривень на дрони для побратимів Сина

Поширити

Леся Гриб зі Страшевич передала до волонтерського штабу «Опір Самбір» 100 тисяч гривень. Так жінка хоче допомогти побратимам сина Андрія, якого у травні 2023 року вбила росія. Захисник служив у 77 окремій аеромобільній бригаді. Був командиром 4 аеромобільного відділення, молодший сержант. Загинув під час артилерійського обстрілу біля  Білогорівки на Луганщині.

«Візьміть. Тут 100 тисяч. 100 тисяч мого сина Андрійка. Купіть щось побратимам. Він би радів. Бачу, що ви допомагаєте моїм хлопчикам, слідкую, дякую вам і ці кошти ви точно знаєте на що витратити»,  – витягуючи з сумки пакет з грошима, говорить до волонтерів пані Леся.

У волонтерському  штабі звʼязались з побратимами Андрія, а працюють з 77 бригадою вже давно, і спільно вирішили купити на ці гроші шість дронів з посиленими батареями – «Дрони помсти».

«Ми довго говорили з мамою, хоча навіть ні, ми слухали про відданість її сина, про біль матері і про те, що його мають памʼятати… Для волонтерів донати – це рівень довіри, це такий собі лакмусовий папірець.  Але є особливі донати. З присмаком гіркоти. Як от цей», – каже Наталія Буряк, керівниця волонтерського штабу «Опір Самбір».

Через побратима Юрія Нискогуза «пташки» уже передали для виконання бойових завдань. Два дрони підписали від імені матері та дівчини Андрія Іванни Жигайло.

Софія НОВОСЕЛЬСЬКА.

Ваш Голос Прикарпаття