15 вересня в межах міжнародної акції «Всесвітній день прибирання» у Старосамбірській громаді організували колективну толоку. Вже традиційно в Україні наприкінці вересня відбується історична соціальна подія глобального масштабу Всесвітній день прибирання. Активно підтримали цю ініціативу у Старосамбірській міській територіальній громаді.

І працівники установ громади, і молодь, і навіть найменші дітлахи гарно попрацювали, аби очистити території довкола громадських будівель, а також сквери, береги річок, придорожні смуги від сміття.
Ось, до прикладу, на цій світлині наводять лад біличани.

А це молодь Старого Самбора.

Вихованці дитячого садочка «Дзвіночок» теж охоче взялись за грабельки та мітли. «Формуємо культуру чистоти та разом зменшуємо негативний вплив на довкілля» – так підписали світлини на сторінці дошкільного закладу у мережі Фейсбук. 


Ще у цій категорії
Недоспівана пісня мужності: Андрія Стецика хоронили у день, коли йому мало виповнитися 45
У Старому Самборі провели в останню путь Героя Анатолія Волошанського
Соціальне партнерство: як бізнес допомагає Старосамбірській громаді ставати кращою