25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Їхня зброя – це пісня і танець: у Старосамбірській громаді проводять мистецькі заходи на підтримку ЗСУ

Поширити

У неділю, 23 липня, у Торгановичах колективи художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля Старосамбірської громади проведуть благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України.

Такі заходи Відділ культури, молоді, спорту та туризму проводить не вперше.

«Пісня – була, є і буде символом вільної, сильної і нескореної України. У час війни наша пісня звучить задля єднання в єдиному намірі – перемоги. Бо ж війна триває другий рік і запитів від наших військових багато. Минулої неділі ми проводили концерт у селі Бачина. Зібрали для війська 10 тисяч гривень. Крім того, є така тенденція, що на концерти приходять люди старшого віку, які не особливо в Інтернеті можуть бачити збори для армії. Вкидаючи до скриньки свій донат, вони відчувають себе також «воюючою» частиною непереможної нації», – розповідає Ігор Піхо, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму.

Концерт у Торгановичах заплановано провести о 18.00 просто неба на шкільному подвір’ї.

Додамо, що минулими вихідними, окрім концерту у селі Бачина, 15 липня, у суботу мистецтвом танцю вдарили по ворогу діти. Вихованці Соломії Смотрицької танцювальної студії «GLOSS» під час благодійного концерту на підтримку наших воїнів зібрали понад 32 тисячі гривень, які передадуть на актуальні тепер збори для земляків на монокуляр та машину для азовця Олега Пастернака і на тепловізійний приціл для Романа Кільгана з Лаврова.

«Це було зворушливо, це сильно, це неповторно. В наш час дуже важливо, щоб жило слово, пісня, танець. Бо це важливо для нашої нескореної нації», – зі захопленням відгукнулася про подію мама однієї з учасниць танцювального колективу.

…Шлях до перемоги має бути спільним. Для тих, хто прагне підтримати актуальні збори, подаємо реквізити:

Тепловізійний приціл для кулеметника Романа Кільгана з Лаврова.

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/9KvzK5p5bP

Номер карти банки 5375411207185641

Монокуляр та автомобіль для 2 роти 3 батальону бригади “Азов”, де служить старосамбірянин Олег Пастернак.

Посилання на банку:

https://send.monobank.ua/jar/4gFinPjaj9

Номер карти банки: 5375411205239366

Ваш Голос Прикарпаття