15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Фотоконкурс «Я та мій домашній улюбленець»: хто став переможцями

Поширити

Гарні діточки Старосамбірської громади показували всьому світу своїх друзів. Бо чому б і ні?! Адже кожен домашній улюбленець має право бути відомим. Тож впродовж червня ми спостерігали, як Фейсбук-спільнота відділу культури молоді спорту та туризму Старосамбірської міської ради рясніла світлинами дітей з песиками, котиками, кріликами, папугами, хом’ячками, курчатками, їжачками. Це був перший онлайн фотоонкурс «Я та мій домашній улюбленець».

Численними вподобайками підтримували конкурсантів, все ж користувачі соцмереж визначили переможців. А ними стали: Артур Шпак з Торчинович, Олександра Кіт з Торганович та Олексій Ригіц зі Старого Самбора.

Минулої п’ятниці, 14 липня, переможці отримали призи від міського голови. Нагороди вручав начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради Ігор Піхо. Усі учасники конкурсу також отримали заохочувальні призи.

«Домашній улюбленець для дитини – це не просто гра. Дитина, маючи домашню тваринку, повинна дбайливо до неї ставитися, вчитися відповідальності. Цим конкурсом ми хотіли акцентувати на цьому, ну і, звісно, створити дітям настрій. А мета заходу –  сприяти формуванню екологічно свідомого ставлення до світу природи і тварин як її частини, привернути увагу громадськості до проблем “братів наших менших”, сприяти вихованню бережливого, чуйного ставлення до тварин, попередженню випадків жорстокого поводження з ними», – каже для нашого сайту Ігор Піхо.

Ми з поспілкувалися з переможцями про їхніх тваринок.

«Мого домашнього улюбленця звати Блек. Йому зараз 3 роки, він є надзвичайно життєрадісним, постійно бігає, дуріє, його улюбленою справою є ховати взуття, а потім вдавати вигляд ніби він нічого не знає. Блек дуже сильно любить проводити час в компанії людей, які в будь-який час можуть з ним побігати з м’ячем або дати якийсь смаколик. Його улюбленою іграшкою є кісточка-пищавка він постійно з нею бавиться.  Також він дуже любить плавати і навіть ниряти під воду, тому я з ним гуляю до річки та озера»- розповідає Артур і жартує, що показав приз та грамоту собаці і друг за нього порадів, просто сказати не міг.

«Нашого домашнього улюбленця звуть Умка. Коли песик був ще меншим, донечка ходила з ним на прогулянку до лісу, гралася з ним у дворі, а зараз, коли вже підріс, з радістю носить йому їсти. Він з нею змалечку, тому Олександра його дуже любить, як справжнього вірного друга. Саме напевно за таку дружбу донечка отримала ІІ місце в конкурсі “Я та мій домашній улюбленець”, що проводився у Старосамбірській громаді. І за це отримала подарунок та грамоту від міського голови. Я, як мама Олександри, дуже горджуся таким її досягненням та любов’ю до тварин. Ми з донечкою щиро вдячні організаторам конкурсу за можливість брати в ньому участь, а людям за лайки», – каже мама 4-річної дівчинки.

Мого домашнього улюбленця звати Том. Ми дружимо з ним 2 роки. Він дуже класний. З ним весело та цікаво. Бавимося, бігаємо, розважаємося.  Дуже приємно мати такого друга, який завжди вірно чекає мене вдома. Наша спільна перемога у конкурсі дала мені зрозуміти, що він у мене найкращий, вірний друг» – так про котика розповідає Олексій Ригіц.

Ваш Голос Прикарпаття