20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Два заклади культури Старосамбірської громади перемогли в обласних конкурсах

Поширити

14 травня відбулось засідання комісій, на яких визначали переможців конкурсів ТОП-10 народних домів та мистецьких шкіл Львівщини. Головував на засіданні заступник очільника Львівської ОДА Іван Собко. За словами пана Собка, метою конкурсу є заохочення керівників, працівників закладів ефективно працювати та показувати результат. Адже заклади культури покликані забезпечити мешканцям громад можливості розвивати свої здібності й таланти, організовувати культурне дозвілля для дітей та підвищувати їх культурний рівень та освіченість.
107 народних домів та 32 мистецькі школи Львівщини хотіли потрапити у ТОП-10. При відборі переможців серед народних домів звертали увагу на кількість клубних формувань, присвоєння почесних звань колективам, кількість змістовних заходів, активність культурних осередків, участь у семінарах, тренінгах, тощо. Для мистецьких шкіл були свої критерії: активність школи, кількість переможців у різноманітних конкурсах, кількість проведених заходів у школах та безпосередня участь учнів шкіл.

Привід для гордості маємо й ми. Адже серед переможців – наші. У числі кращих народних домів області – Страшевицький народний дім. А Старосамбірська дитяча музична школа потрапила у ТОП-10 мистецьких шкіл.
Нагадаємо, що минулого року до числа кращих 10 народних домів Львівщини потрапив Народний дім с. Грозьово. Перед тим серед переможців був Добромильський.
Люба КІПОРЕНКО.

Ваш Голос Прикарпаття