21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Блиск в очах та посмішки на обличчі: у Старому Самборі відзначили день людей з інвалідністю

Поширити

Сьогодні, у перший зимовий день, відбувся проникливий і святковий захід з нагоди Дня людей з інвалідністю «Краса без обмежень». Дійство організували Відділ культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради спільно із Старосамбірською Асоціацією осіб з інвалідністю.

Розпочала та модерувала свято спеціалістка Відділу культури молоді спорту та туризму Наталія Васурчак зі словами тепла і щирих побажань. Голова асоціації Галина Литвак звернулася до усіх присутніх з теплими, чуйними та одночасно рішучими словами: «Не потрібно бути байдужим до людей з інвалідністю, адже зараз війна і все більше зустрічається таких людей, а добро завжди повертається сторицею».

Слово мав і очільник Старосамбірської громади Ігор Трухим. Він, звертаючись до присутніх, подякував пані Галині Литвак за доброту, скромність та невичерпну стійкість.

Дівчата зі студії краси “Gloss”  зробили неймовірно чарівні зачіски учасникам асоціації, красуні та красені дефілювали, читавши проникливі вірші. Представляла учасниць Юліана Красник.

Вражаюче та емоційно виступали також Володимир Маланяк, Назар Титар з Володимиром Піхо та Ігор Піхо.  У актовій залі Старосамбірської мистецької школи панувала радісна та тепла атмосфера.

На завершення заходу голова асоціації  Галина Литвак подякувала усім присутнім за щирі емоції і побажала миру та якнайшвидшої перемоги.

Блиск в очах, посмішки, жага до життя, подаруночки від Святого Миколая – так завершився цей теплий та святковий захід. Неймовірно надихаючі люди, позитивний керівник. З таким сильним духом нас ворогові ніколи не перемогти.

Тетяна ФЕТИЧ.

Ваш Голос Прикарпаття