25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Завершують ремонт прикордонної дороги на ділянці Хирів – Поляна

Поширити

На Старосамбірщині завершують роботи з капітального ремонту. Йдеться про автомобільну дорогу КПП «Смільниця» – Старий Самбір на ділянці Хирів – Поляна, яку ремонтують в межах ініціативи «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні». Про це інформує Львівська ОВА.

«Завдяки реалізації міжнародного проєкту відремонтували 3-кілометрову ділянку дороги, а також капітально відновили два мости в місті Хирів та між селом Поляна і містом Хирів. Вкотре наголошую, що  якісне транспортне сполучення та належна прикордонна дорожня інфраструктура – це запорука економічного та продовольчого функціонування нашої держави», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко. 

Під час капітального ремонту передбачили комплекс заходів та склад необхідної інфраструктури для забезпечення ефективного функціонування об’єкту. Там працює підрядна організація DROG-BUD Sp. z o.o.

«Дорогу, яка межує з Євросоюзом, не ремонтували кілька десятків років. А проїзд автомобілів забезпечували в межах експлуатаційного утримання способом ліквідації аварійної ямковості.  Під час проведення обстеження найбільш зруйнованої ділянки дороги Т-14-01 спостерігалося руйнування 80% дорожнього покриття: були широко розвинуті вибоїни, ями та колійність. Практично по всій ділянці дороги поверхневий водовідвід був незадовільний або слабо розвинений. Крім цього, на дорозі склалися несприятливі умови проїзду автомобільного транспорту: мала пропускна здатність, низький рівень безпеки та зручності руху. Відповідно, ми вирішили капітально відремонтувати цю ділянку дороги», – зазначив начальник служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Що вже зробили:

  • видалили чагарники та парослі;
  • зрізали зношене дорожнє покриття;
  • влаштували два шари асфальтобетону з попереднім укріпленням основи;
  • влаштували освітлення в межах села Поляна;
  • організували дорожній рух: нанесли горизонтальну розмітку, встановили дорожні знаки та бар’єрне огородження.

Що планують зробити: 

  • проводимо роботи з влаштування водоскидів;
  • влаштовуємо фігурні елементи мощення на тротуарах.
Ваш Голос Прикарпаття