17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Волошиново встановили меморіальну дошку загиблому Василю Стефанку

Поширити

Меморіальну дошку в пам’ять загиблого на фронті Василя Стефанка, бійця  24 окремої механізованої бригади ім. короля Данила, встановили на фасаді Народного дому села Волошиново.

Вшанувати пам’ять полеглого Героя російсько-української війни 13 листопада, у день відкриття постаменту, прийшли батьки, сестра, керівництво старостинського округу, громади, військові, односельчани, друзі.

Священник Микола Мах відслужив поминальну відправу. Зі словом до присутніх звертався голова Старосамбірської територіальної громади Ігор Трухим, військові.

Місцеві таланти – дорослі і юні, представиили змістовну композицію, над сценарієм якої працювала директорка Народного дому Тетяна Кость.

У селі вирішили, що пам’ятну дошку встановлять на Народному домі, куди люди люблять сходитися. Він розташований у центрі села, на горбочку. До Народного дому Василь дуже любив приходити, був душею компанії, його поважали і любили всі: і молодь, і дорослі.

 «Коли ми почули в травні звістку, що помер Василь, всі дуже сумували, плакали разом зі старенькими батьками, з нареченою Анею, з якою Василь запланував весілля на жовтень. На жаль, нашому Василеві не вдалося втілити в життя мрії, його вбила росія, загинув за Україну, за нас. Назавжди 30», – з болем розповідає староста Волошинова Ольга Лавренюк.  

Загинув молодший сержант, командир відділення, поблизу населеного пункту Золоте внаслідок прямого попадання в бліндаж артилерійського снаряду.

«Відкриття меморіальної дошки у нашому селі – це дуже добрий поступок, який означає, що про брата пам’ятають, і поважають. Подія відбулася дуже чуттєво, змістовно, за що ми вдячні всім тим,  хто готував це», – ділиться думками сестра полеглого Героя Тетяна.

Ваш Голос Прикарпаття