19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Велика політика в маленькому містечку, або як «Європейська солідарність» зробила наклеп у Старому Самборі

Поширити

Сьогодні на офіційній сторінці політичної партії Європейська Солідарність Львів опублікували неправдиву інформація щодо непідтримки фінансування української армії міським головою та депутатами Старосамбірської міської ради на звернення партії ЄС!  Про це написав міський голова Ігор Трухим.

«Розумію, що цю інформацію Львівській обласній організації ПП ЄС подав Горбовий О.В., який нібито є головою фракції, хоча згідно поданої заяви та протоколу депутатів міської ради головою фракції є Віктор Гейник.

Інформую, що жодних звернень на сесію не надходило ні в письмовій формі, ні в усній! Будь-які звернення від політичних партій ми завжди зачитуємо!

Що стосується депутата міської ради від партії “ЄС” Горбового Олега Володимировича (можливо в нього і було якесь звернення, але він його не надавав, не реєстрував і не пропонував зачитати,) то він зареєструвався і на сесії практично не був, на відміну від інших депутатів від фракції», – йдеться у дописі

Міський голова зауважив, що прикрою є ситуація, бо такі депутати дискредитують імідж політичної партії «ЄС» в громаді.

«Шкода, що обласне керівництво партії не звертає уваги на таких своїх колег!», – наголосив.

Ігор Трухим запропонував депутатам Верховної Ради від «ЄС» Андрію Лопушанському та Олегу Синютці у будь-який час завітати до Старого Самбора та для себе розставити крапки над «і».

«Зберемо всіх 26 депутатів, запросимо пресу і обговоримо це питання спільно. Ініціюю скликання позачергової сесії в найближчий термін, про дату проінформую додатково!

Доводжу до відома політичної партії «Європейської солідарності», що сесією міської ради було підтримано фінансування територіальної оборони Самбірського району в повній сумі (93,6 тис.грн), згідно протоколів голосування депутат Горбовий О.В. не голосував», – написав міський голова Старого Самбора.

Зазначимо, день до того у вівторок , 22 лютого, депутати Старосамбірської міської ради провели чергове сесійне засідання – 15 сесію 8 демократичного скликання.

За попереднім погодженням комісій, прийняли понад 70 рішень з питань порядку денного. Окрім того, що виділили кошти на територіальну оборону прийняли ряд програм. Зокрема тих, які орієнтовані на молодь та дітей. У 2022 році в громаді підтримуватимуть дітей, які хворіють на цукровий діабет. На це передбачили 129 тисяч 600 гривень.

На реабілітацію діток з інвалідністю, якими опікується ГО «Філомена» прийняли програму на 70 тисяч, виділили наразі 20. Як і минулого року, прийняли також програму, яка передбачає мотивацію для талановитих дітей громади.

Грошовими преміями нагороджуватимуть школярів, які здобудуть призові місця на обласних олімпіадах, та випускників, які наберуть максимальну кількість балів на ЗНО. На це у бюджеті передбачили 20 тисяч гривень.

Для підтримки програми «Молодь Старосамбірщини» у 2022 році виділили 50 тисяч. Також проголосували за програми, які стосуються спорту, туризму, медицини.

До теми роботи 15 сесії Старосамбірської міської ради повертатимемось у наступних публікаціях.

Зазначимо, що на сесії були присутні й журналісти нашого сайту. Не можемо стверджувати, що було до закулісся, однак факт, що «голова та депутати відмовились вносити до порядку денного та підтримувати звернення Європейської Солідарності щодо виділення 50 млрд. грн. на оборону України» (як йшлося у дописі, який видалили) є неправдивий, адже у залі не прозвучала така пропозиція.

Цікаво, як обласне керівництво відреагує на такий  політичний треш. Не до часу, ой не до часу така велика політика у маленькому містечку.

Ваш Голос Прикарпаття