18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Василь Левицький загинув на Донеччині, захищаючи Україну

Поширити

Знову прикра звістка зі східного фронту сколихнула Самбірщину. У скорботі Хирівська громада. росія вбила нашого земляка Василя Левицького зі Стар’яви. Чоловікові назавжди залишиться тільки 46 років.

Василь Левицький проживав у Стар’яві. 1 червня відзначив своє 46-річчя. Його мобілізували до війська. На передовій був тільки три тижні. Служив у 24 окремій механізованій бригаді імені Короля Данила.

«Василя добре знав. Ми ж з одного села. Він був дуже добрим, завжди всім охоче допомагав. Не так давно його мобілізували до війська. Місяць був у Яворові. Три тижні… Тільки три тижні він повоював. Безжальні рашисти вбили чудову людину. Нам в селі важко усвідомити це все. Сум і жаль. Щиро співчуваю дружині, дітям, усій родині», – каже староста Стар’яви Михайло Потічний.

Згідно офіційного повідомлення, механік водій 24 бригади Василь Левицький загинув у районі населеного пункту Верхньокам’янське, що на Донеччині. Під час артилерійського обстрілу отримав множинні осколкові поранення несумісні з життям.

У селі всі згадують Василя Левицького як доброго сусіда, чудового сім’янина, порядну людину.

У Захисника України залишалась дружина, донька та син.

Співчуття родині також висловила Хирівська міська рада.

«Висловлюємо співчуття родині, друзям, побратимам загиблого Героя, розділяємо ваше горе та сумуємо з непоправної втрати разом з вами. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль від втрати рідної, близької людини.  Нехай добрий спомин про Василя залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто його знав, любив і шанував» – йдеться у повідомленні Хирівської міської ради.

Дякуємо Героєві за жертовність. Дякуємо за те, що наближав велику перемогу України! Тепер Василь Левицький боронитиме Україну у лавах небесного воїнства.

Вічна та світла пам’ять!

Про час зустрічі та похорону полеглого Героя повідомимо додатково.

Ваш Голос Прикарпаття