18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

В Старому Самборі попри війну дбають про благоустрій

Поширити

У середу, 4 травня, на правобережній частині Дністра в Старому Самборі прибирали паркову зону неподалік колишньої військової частини. На заклик Старосамбірської міської ради відгукнулися багато небайдужих людей, які люблять своє місто і готові долучитися до його благоустрою.

Цього року в нашому місті, як і у всій Україні, будували зовсім по-іншому плани. Ми мали програми розвитку, ми планували втілити у життя різні цікаві ідеї. Та росія прийшла до України з війною. Попри війну, попри всі проблеми, попри те, що ми стали надійним тилом, вирішили не відмовлятися і від проведення традиційних толок. У передвеликодній час облагородили парк біля «білого дому». І після свят вирішили продовжити.  Приємно, що в Старому Самборі є люди, які дійсно дбають про своє місто і готові підтримувати ініціативи“, – розповів міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

Така ініціатива є, направду, корисною, адже вимагає не стільки коштів, як праці рук та бажання бачити своє місто впорядкованим. Працювали того дня, в основному, чоловіки з бензопилами і зробили парк, в якому буде гарна відпочинкова зона.

Додамо, у передвеликодній час у рамках озеленення і благосустрою території у Старому Самборі, через дорогу, навпроти вишиванкового тротуару, висадили алею сакур – 32 деревця.

Є люди, які для міста зробили такий презент. Ми щиро вдячні! Однаково ж звертаємося до всіх – щоб берегли. Бо, прикро, але факт: інколи є “розумники”, які поводяться некоректно. Втім, дякуємо усім, хто прагне наше гарне місто зробити ще кращим“, – кажуть у Старосамбірській міській раді.

Ваш Голос Прикарпаття