18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старому Самборі триває чемпіонат зі швидких шахів

Поширити

У Старому Самборі триває чемпіонат міста зі швидких шахів Р-15, присвячені пам’яті Ігоря Добрянського. Розпочався він ще 26 лютого, а у неділю, 5 березня, відбулися другі тури відкритої першості.

Змагання організовані громадською організацією “Шаховий Клуб імені Ігоря Добрянського” за підтримки виконавчого комітету Старосамбірської міської ради. За титул найсильнішого шахіста Старого Самбора змагаються 20 учасників. Серед них є як вже досвідчені спортсмени, так і учні навчальних закладів. Ігри проходять за коловою системою, тож кожен з учасників повинен буде зіграти один з одним. Чергові шахові партії спортсмени проведуть наступної неділі. Остаточні підсумки турніру будуть підведені наприкінці березня.

Варто відзначити, що у турнірі пам’яті беруть участь й онуки Ігоря Добрянського – Михайло та Антон.

Я радий брати участь у цьому шаховому турнірі, дуже приємно бачити, що мого діда пам’ятають та вшановують таким заходом, який розвиває інтелект та стратегічне мислення. Мій дід дуже любив шахи та багато часу і сил віддавав розвитку та популяризації цього виду спорту на Старосамбірщині. Він безліч часу провів саме в цьому клубі як директор, організатор подібних турнірів, суддя та гравець. Приємно, що його справа живе і що значна кількість молоді бере участь у таких турнірах, цікавляться спортом, який розвиває розум. Це потрібно завжди, а особливо в такий час, бо розумна нація завжди була і буде головною силою на шляху до побудови країни з високими цінностями та прекрасним майбутнім. Всім бажаю цікавих ігор та насолоди від цього змістовно проведеного дозвілля. Рекомендую заохочувати друзів та знайомих полюбити цей інтелектуальний спорт“, – каже Антон Добрянський.

Ваш Голос Прикарпаття