17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старому Самборі освятили автомобіль для військових «Азову»

Поширити

Сьогодні, 28 березня, у Старому Самборі на подвір’ї храму святого Миколая відбулося чергове освячення автомобіля на потреби військовослужбовців «Азову». Автомобіль придбали спільними зусиллями Старосамбірського деканату ПЦУ.

Освятив бойову машину протоієрей Іоан Білик, який наголосив,  що не всі можуть воювати, але всі можуть допомагати. Автомобіль попрямує до воїнів заповнений смаколиками. Їх активно готували наші земляки. Чимало гостинців передала громада Скелівки. Також готували смаколики й у Страшевичах та Старосамбірській школі №2. Колектив Старосамбірської школи імені Героя України Богдана Сольчаника також увесь день порались на кухні. Як результат – пиріжки, вареники в смальці, ліниві голубці, млинці, домашній хліб та багато різних солодощів. Левову частку продуктів для кухонної волонтерки освітнього закладу надали  пан Іван з дружиною Оксаною та пані Ольга зі Страшевич. Учениця 8 класу цієї школи Анна Яворська  передала для бійців обереги виготовлені власноруч.  Дівчинка неодноразово долучається до різних зборів. Нещодавно Анна отримала благословенну грамоту за патріотизм і духовність. Громада села Кобло на потреби полку «Азов» передала кошти у сумі 4 тисячі гривень.

На події був і представник військових, який назвався Азовець 07. Він же вручив подяку від від бійців та командування бригади Національної гвардії України «Азов» педагогічному колективу і учням школи ім. Героя України Богдана Сольчаника за підтримку, допомогу підрозділу та громадянську позицію.

Нагадаємо, що Старосамбірський деканат ПЦУ від 2014 року активно допомагає Українському  війську у виконанні нашої спільної мети  – вигнати ворога з нашої ріднесенької української землі.

Тетяна ФЕТИЧ.

Ваш Голос Прикарпаття