21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старому Самборі іноземні волонтери пригощали людей піцою

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Сьогодні, 9 грудня, внутрішньо переміщені особи Старосамбірської громади смакували італійською піцою просто неба.

Піца-мобіль впродовж двох годин на центральній площі Старого Самбора став своєрідною піцерією. Три волонтери у спеціальних пічках готували улюблену для дорослих й малих страву.

“Волонтери з Шотландії з середини березня їздять містами і селами України. Ще з самого початку повномасштабного вторгнення закупили обладнання і виготовляли піцу на кордоні для людей, які виїжджали з України і стояли у черзі. Тепер ми практично були у кожному більшому й меншому місті України. Де до лінії фронту близько, пригощаємо місцевих людей. У тилу ж фокус зосереджений на тих, кого з дому вигнала війна. Херсонці нашу піцу також їли” – розповідає волонтер Олександр, який, до слова, єдиний з мобільної піцерії, хто розмовляє українською.

Піцою пригощали і місцевих людей. Також поласували смачною стравою і діти, які завітали до Старосамбірського історико-краєзнавчого музею. На знак подяки діти ж дали волонтерам малюнки на військову тематику, які доповнять уже численну колекцію піцерії на колесах. Бо ж автомобіль волонтерів зсередини весь прикрашений дитячими малюнками.

Захід став можливим завдяки співпраці волонтерської організації  (Шівон траст) з  відділом соціального захисту Старосамбірської міської ради. Тут кажуть, що приїзд волонтерів  – це не лише смачна  їжа, але гарний настрій та спілкування з іноземними волонтерами та чергова нагода поспілкуватися між собою.

путін атакує цивільне населення по всій Україні. Я з окупованого Бердянська, тут з березня. Важко переповісти, як сприймали там наші проукраїнські настрої. У Старому Самборі все добре, люди чудові. А такі заходи, як прийти разом на піцу, зігрівають душу. Природа – за нас, світ – за нас“, – втираючи сльози, показує на іноземних волонтерів пані Катерина цього теплого грудневого дня. І додає: “Я знаю, повернусь до рідного дому“…

Ваш Голос Прикарпаття