25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Софія Щерба з Хирова врятувала однокласника, який ледь не загинув через запалену свічку

Поширити

Минулого тижня, коли відбувалося планове вимкнення електропостачання, у оселі хирівчан ледь не трапилося лихо. Полум’я впало на стіл і від цього загорілася скатертина на столі та комп’ютерна техніка. На щастя, вогонь вчасно помітила Софійка, однокласниця хлопчика, який запалив свічку і заснув.

«Вдома не було світла, Софійка сиділа у вікні і побачила, що у вікні сусіднього будинку горить вогонь. Дівчинка не гаючи часу покликала дідуся і вони разом побігли до сусідів. Де зайшовши в одну з кімнат побачили, що на ліжку спить однокласник Дмитро. Вони одразу розбудили та вивели хлопця на свіже повітря та ліквідували займання», – розповідають “ВГП” у Самбірському районному управлінні ГУ ДСНС Львівської області.

Спочатку пожежники приїхали на виклик. Про передісторію пожежі довідалися згодом. Відразу ж вирішили, що шестикласниця Хирівського ліцею вл. Івана Хоми заслуговує на окрему подяку. Начальник управління Олег Хім’як та заступник начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій Андрій Серединський виступили з ініцативою нагородити дівчинку.

7 грудня до навчального закладу завітали рятувальники, щоб подякувати сміливій і смідомій Софії, яка врятувала з пожежі свого однокласника і майно його родини. Дівчинці вручили подяку та подарунок. У школі пишаються вчинком Софії.

«На нашу думку, Софійка вчинила відважно, безстрашно та героїчно . Її поведінка заслуговує уваги , адже її рішучі дії є прикладом для наслідування дорослим і дітям. Незважаючи на юний вік, дівчинка не залишилась осторонь і прийшла на допомогу. Врятувала життя своєму однокласнику», – кажуть рятувальники.

А в Самбірській райдержадміністрації додають, що чинок юної героїні стане взірцем української мужності та відваги

Ваш Голос Прикарпаття