24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У день похорону був би рік служби: Руслан Стебельський загинув за Україну

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

Трагічна звістка зі східного фронту знову сколихнула Старосамбірщину. Знову біль, сум та сльози. Україна втратила вірного сина, мужнього захисника, незламного воїна. росія вбила нашого земляка Руслана Стебельського зі села Нижня Вовча Добромильської громади.

Руслан Стебельський навчався у місцевій школі. Потім закінчив Дрогобицьке професійне училище. Вивчився на електрозварювальника. Строкову військову службу проходив у одній з військових частин в Криму. У 2017 році одружився. З дружиною Софією виховували 5-річну донечку Андріану.  Був призваний на військову службу 11 листопада минулого року. Захищав Україну у складі 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

«Старший сапер-гранатометник інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу 3 механізованого батальйону, солдат Стебельський Руслан Ярославович 1992 р.н., призваний 11 листопада 2022 року, вірний військовій присязі, загинув 5 листопада 2023 року, в результаті ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України, в районі населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Харківської області», – йдеться в офіційному сповіщенні.

Чоловіка поважали у рідному селі за дружність та організаторські здібності.

«Руслан був таким, знаєте, організатором. Якщо якийсь захід в селі проводився, то він умів організувати молодь, допомагав із проведенням. Був дуже активним жителем Нижньої Вовчої. Руслан – це душа молоді села. Його всі поважали та цінували. Це уже болюча втрата для нашого округу та громади. Таке молоде життя обірвалось. Невимовний жаль, що гинуть кращі з кращих. Сьогодні, у ці пекучі для рідних дні, висловлюємо щирі слова співчуття та підтримки. Розділяємо біль втрати. Вічна та світла пам’ять нашому Герою», – каже староста Болозівського округу Олеся Матвіїв.

Війна забрала доброго сина у батьків Євгенії та Ярослава, коханого чоловіка в молодої дружини Софії, люблячого татуся у 5-річної Андріани…

Завтра, 9 листопада, Руслан Стебельський повернеться додому. На жаль, в домовині.

Похоронять Героя в суботу, 11 листопада, у рідному селі Нижня Вовча.

Ваш Голос Прикарпаття