17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Світлана Струтинська з Великосілля передала кошти на ЗСУ

Поширити

Що таке Україна? Це, передусім, люди. Вони прагнуть жити у вільній державі. Сьогодні, коли триває жорстока війна, воістину щирі українці знаходять способи, як долучитися до перемоги. На другому році повномасштабної війни ми бачили багато випадків, коли в людей не опускаються руки. Бо розуміють, що велику перемогу складають малі вчинки.

Днями до нашої редакції завітала Світлана Струтинська і передала для ЗСУ кошти та прапор з побажаннями для військових. Це Світлана Струтинська, бібліотекарка з села  Великосілля.

«Наприкінці серпня ми провели благодійний концерт до Дня Незалежності «Живи, Україно, живи для краси, для сили, для волі!…». Земляки задонатили 5 тисяч 130 гривень. Хочемо, щоб ці гроші були використані для підтримки воїнів з нашого краю», – каже Світлана.

Поговорили, розпитали. Світлана, окрім того, що переймається гірким сьогоденням, має і власний біль, адже з війни чекає брата – Тараса Струтинського.

Разом з коштами бібліотекарка передала і прапор, на якому побажання написали жителі Великосілля.

Додамо, що за час війни культура Старосамбірської громади стала надійним тилом для земляків, які на фронті. Акції народних домів і бібліотек у різний спосіб допомагають підтримувати бойові підрозділи – як для морального духу, так і бойової готовності, долучаючись зо зборів на автомобілі, дрони, тепловізійні приціли, прилади нічного бачення.

Ваш Голос Прикарпаття