18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старий Самбір втратив на фронті Героя Сергія Беспалова

Поширити

Сумну новину отримала родина військового зі Старого Самбора. Захищаючи Україну від окупантів,  загинув 40-річний Сергій Беспалов-Щербан. Він служив під Маріуполем.

На третій день, відколи почалося повномасштабне вторгнення, Сергій пішов боронити Україну. Бо мав патріотичне серце, бо знав підступність страшного ворога, адже у 2014-16 роках служив в АТО.

«Сергій – справжній патріот. Він міг не йти воювати, адже на його утриманні мама і неповнолітній син, якого виховує без дружини. Якраз і заради нього відстоював Україну в найнебезпечніших точках. Був прикордонником. Сумуємо і висловлюємо співчуття рідним. У нього було багато планів. Долучався до різних ініціатив і проектів нашої спілки. Хотів бачити Україну вільною від москалів і успішною. Був активним нашим спілчанином, у нас навіть спільних фото не має, бо мали багато ще спільних справ і роботи. Ми переможемо і син нашого дорогого побратима буде жити в такій Україні, якою її бачив тато», – розповідає «ВГП» Руслан Пукшин, керівник «Спілки учасників АТО Старосамбірщини».

Зі щирим сумом і сльозами на очах згадують про Сергія однокласники.

«Надзвичайно добрим був і дуже позитивним. Не пригадую жодного разу, щоб Сергій мав поганий настрій чи якусь неприязнь. Любив усіх. Світлий, працьовитий хлопець. І руки золоті мав. Якщо треба було щось в класі чи для школи зробити своїми руками – Сергій завжди брався за це і в нього виходило найкраще. Дуже сумуємо і висловлюємо співчуття рідним», – ділиться спогадами про Сергія однокласниця Олена Дук-Цапович.

Для Сергія близькою була цитати Сковороди «Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати».  Сергієві побратими цю справу продовжать. Для нас, для рідних Сергія, для синочка Олександра, про якого татусь щиро турбувався і віддавав усю любов.

Над Україною засвітить сонце Перемоги. Але Сергій бачитиме це з-за обрію…

Похоронять Сергія Беспалова-Щербана у Старому Самборі. Про дату і час повідомимо додатково.

Світла пам’ять Захиснику! Щирі співчуття рідним і близьким.

Ваш Голос Прикарпаття