25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старосамбірщина прийняла гостей з міста-героя Глухова: діти та дружини загиблих і зниклих безвісти Героїв

Поширити

У травні Старосамбірщина гостинно прийняла дітей та дружин загиблих і зниклих безвісти Героїв з міста Глухова, що на Сумщині.

Це стало можливим завдяки меморандуму про співпрацю між Старосамбірською та Глухівською громадами, який минулого року підписали голова Старосамбірської територіальної громади Ігор Трухим з Надією Вайло, очільницею Глухівської громади.

Протягом тижня гості з Гухова мали можливість: познайомитися з традиціями та звичаями Старосамбірщини, відвідати історичні та культурні пам’ятки краю. А ще могли милуватися мальовничою природою Карпат, поспілкуватися з жителями Старосамбірщини, відпочити та отримати позитивні емоції.

Для дітей була організована розважальна програма з іграми, конкурсами та майстер-класами.

Жінки мали можливість поспілкуватися одні з одними, поділитися своїми переживаннями та отримати підтримку.

Гості з Глухова щиро дякували за гостинність та за те, що їм дали можливість трохи відволіктися від трагедії, яка спіткала їхні сім’ї.

Безтурботний відпочинок на теренах гостинної мальовничої Львівщини надовго запам’ятається маленьким жителям громади. Але найголовніше те, що вони хоч на деякий час змогли забути про загрозливі звуки сирен та вибухів і з головою поринули у цікавий, захоплюючий світ ігор, пригод, пізнавальних екскурсій та нових знайомств. Висловлюємо слова щирої вдячності Старосамбірській громаді та її очільнику за таку неоціненну в нинішні нелегкі часи підтримку», – написали на ФБ-сторінці Глухівської міської ради.

Візит дітей та дружин загиблих і зниклих безвісти Героїв з Глухова став ще одним свідченням єднання та взаємопідтримки українських громад у цей складний для нашої країни час.

 «Старий Самбір і Глухів – це міста, які розділяє відстань під тисячу кілометрів. Це люди, які живуть територіально далеко одні від одних, у них різний побут, культура, звичаї. Але нас об’єднує те, що ми громади однієї держави. Старий Самбір – ворота Карпат. Глухів – відомий, як столиця Війська Запорізького. Історичні, культурні факти, туристичні цікавинки можна буде пізнавати у рамках співпраці. Ворог системно вів політику нас ділити, а ми маємо багато фактів, що нас об’єднує і найвищий час цим користатися», – коментує Ігор Трухим і додає, що і надалі будуть співпрацювати у сфері культури, освіти, охорони здоров’я. Особливий акцент ставитимуть на туризмі, бо як і для Старосамбірської громади, так і для  Глухівської є багато чим приємно дивувати тих, хто вперше тут побуває. Спільно організовуватимуть відпочинок для дітей та дорослих  – щоб спільне розвивати, невідоме пізнати і стати ще сильнішими у протистоянні росії.

Ваш Голос Прикарпаття