17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Сьогодні перші автомобілі перетнули кордон “Нижанковичі-Мальховичі”

Поширити

На таку новину жителі Старосамбірщини чекали роками. І ось сьогодні, 13 лютого, відкрили тимчасову інфраструктуру на майбутньому пункті пропуску «Нижанковичі – Мальховичі». Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. Він побував на відкритті.

Від сьогодні перетинати українсько-польський кордон у Нижанковичах можуть лише порожні автомобілі, масою понад 7,5 тонн. Це дозволить розвантажити інші пункти пропуску. Наразі будівництво пункту пропуску ще триває. Як кажуть в ЛОВА, повноцінно має запрацювати до 2024 року. Тут здійснюватимуть міжнародне переміщення осіб та вантажів транспортними засобами з максимально допустимою масою до 3,5 тонн.

“Коли ми спільно починали будівництво цього пункту пропуску у 2021 році, навіть гадки не було про те, що готує росія. Війна ламає плани і людські долі, але є речі, які міцніють. Це – дружба та добросусідство. Дякую усім причетним до реалізації цього проєкту, Уряду та народу Польщі, особливо Підкарпатському воєводству та його воєводі Єві Леніарт. Весь польський народ реальними справами демонструє свою підтримку та віру в Україну і мирне майбутнє для всієї Європейської родини. Ми ніколи не забудемо вашого людяного ставлення, оперативно прийнятих рішень. Як ви подали нам руку і підставили плече. Не забудемо ваші великі серця. Такі проєкти дуже важливі. Вони роблять нас єдиними і зміцнюють віру у перемогу”, – каже Максим Козицький.

Ваш Голос Прикарпаття