18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Молодший син питає про тата, старший відповідає, що його вбила росія»: на війні загинув Олександр Бойко

Поширити

Захищаючи Україну від російських загарбників, в бою під Соледаром  загинув Олександр Бойко, житель Старосамбірської громади. Про це повідомив староста Стрільбицького старостинского округу Роман Пецкович.

«У листопаді Олександр отримав повістку і пішов захищати державу. Служив у 1 взводі, частини 4357, 77 аеромобільної бригади. Загинув 13 січня, виконуючи бойові завдання під Соледаром. Йому назавжди 41… Важко у часи скорботи , знаходити потрібні слова,коли від болю плаче громада, дружина не вірить, що втратила чоловіка, діти, що залишилися без батька, а рідні ще не можуть усвідомити що сталося найстрашніше… Розділяємо горе та приносимо щирі співчуття всій родині, близьким, рідним та знайомим», – каже Роман Пецкович.

У Стрілибичах розповідають, що Олександр був хорошою, працьовитою людиною та дбайливим батьком. Родом із Закарпаття. Разом із дружиною Лесею виховували двох синочків: 18-річного Івана та 7-річного Назара.  

«11 січня зателефонував до дружини. Сказав, що там пекло і, що не відомо, коли ще зможе зателефонувати. Сказав, що любить сильно – це була остання розмова…. А потім все… Дні пошуків та нестерпний біль, надія та відчай дружини та усієї родини. Після тривалих пошуків дружина їздила у Київ на опізнання. ЇЇ чоловік загинув», – розповідає сусід сім’ї.

І додає, що полеглий Герой, дуже любив синів, меншого щодня відводив на шкільний автобус. Тепер Назарчик запитує «Де тато?», а старший брат йому відповідає:  «Нашого тата вбила росія»…

Про похорон Героя повідомимо додатково.

Ваш Голос Прикарпаття