20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Школярка Софійка Марадь присвятила перемогу в артконкурсі братові, якого чекає з війни

Поширити

Сьогодні, 26 грудня, у Старосамбірській громаді відзначили дітей, які брали участь у конкурсі дитячих робіт «Малюнок для Святото Миколая”. Переможців та учасників конкурсу нагороджували голова Старосамбірської територіальної громади Ігор Трухим та благодійник Володимир Деркач, який неодноразово підтримує різні соціальні проєкти на Старосамбірщині.

«Ми живемо у часі війни. І наші діти також відчувають неспокій та негативні емоції. Мусимо підтримувати їх завжди, а тепер особливо. Заразом заохочувати до творчості та розвитку талантів», – сказав міський голова Ігор Трухим до чисельно присутніх у залі музичної школи дорослих, які прийшли на звітний концерт своїх дітей до музичної школи.

Омріяної перемоги, яку зображали діти у малюнках до Святого Миколая, щасливого дитинства, радісних митей побажав учасникам конкурсу Володимир Деркач. А керівник відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігор Піхо подякував за підтримку дитячих талантів та привітав усіх зі святами.

Зазначимо, прийом малюнків  тривав з 9 до 16 грудня. Діти приносили доробки в Старосамбірську публічну бібліотеку. Там сформували відповідну виставку. А щоб визначити кращих, роботи юних художників розмістили у соцмережах, де можна було ставити вподобайки чи сердечка.

За результатами голосувань призерами стали: Софія Марадь з села Біличі (І місце); Юлія Задільська, також з Білич (ІІ місце); Марта Макар, зі села Тиха (ІІІ місце).

Як розповіла нашому сайту директорка Старосамбірської публічної бібліотеки Людмила Сольчаник, до бібліотеки принесли 39 робіт.  Більшість малюнків на тему воєнного сьогодення. Діти просили в Святого Миколая миру, перемоги, спокою, радості. Цей конкурс мав на меті зробити дітям приємність, підтримати талановитих дітей.  Через малюнок вони виражали свої емоції.

Усі 37 учасників отримали від міського голови Ігоря Трухима подарунки, а переможці ще й нагороджені призами від благодійника Володимира Деркача.

Ми поспілкувалися з Софійкою Марадь, яка за результами голосувань у сомережі ФБ набрала найбільше голосів.

Дівчинка розповіла, що вона цей малюнок присвятила братові Михайлові, який від початку повномасштабного вторгнення захищає Україну. Боронив Україну і батько Софіки, який повернувся на ротацію.

Ваш Голос Прикарпаття