20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Орден Героя війни замість батька Федора Смеречанського отримав син Назар

Поширити

За героїзм та мужність, виявлені в ходi ведення бойових дiй, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові головного сержанта роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту, штаб-сержанта Федора Смеречанського з Грозьови удостоїли нагороди посмертно.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) вручили синові загиблого Героя Назару Смеречанському, який проживає у Львові.

«Ми завжди пам’ятатимемо Вашого батька і всіх тих, хто поклав своє життя заради майбутнього України. Ваш батько був відважним, мужнім і відданим державі чоловіком. Прийміть цю президентську нагороду, як пам’ять, вдячність, шану і повагу до нього», – зазначив майор Богдан Витрикуш, представник першого відділу Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

25-річний син полеглого Героя прийняв нагороду й вдивляючись, сказав:

«Тяжко… Тато був такою людиною, що мені здається, ніякі кулі його не мали би брати… Минув рік з часу повномасштабної війни, ми вже не так гостро відчуваємо емоції, раніше будь-яка подія сильно впливала на нас, зараз ми вже загартовані війною. Однак відчуваю тремтіння, коли тримаю в руках нагороду батька. Майже рік пройшов, як він загинув, приємно, що не забули і пам’ятають».

Нагадаємо, що 53-річний Федір Смеречанський служив у 24 бригаді ім. Короля Данила. З’явився на військкомат у перші дні війни, захищав Україну й під час АТО. Загинув у бою 10 квітня 2022 року під час бойового зіткнення та обстрілу снайперського вогню по позиціях у Попасній, отримавши множинні військові поранення несумісні з життям.

…Пам’ятаємо Федора Смеречанського. Пам’ятаємо усіх Героїв, які загинули, звільняючи українську землю від російських загарбників.

Ваш Голос Прикарпаття