20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Педагоги Хирівського ліцею передали воїнам різдвяне тепло

Поширити

Вареники, пампухи, завиванці готували для військових вчителі  Хирівського ліцею. Тутешні педагоги у шкільній їдальні працювали  на канікулах. Усі смаколики пакують у відерка і передають волонтерам. Так вони дякують військовим зате, що боронять нам Україну.

«Рік тому ми збиралися тут на «Вареникову вечірку». Усім колективом. Співали пісень, читали літературні твори. Ліпили вареники з картоплею, сиром, м’ясом, вишнями…  Був гарний у всіх настрій, спокій і мир в Україні. Я тоді сказала, що далі буде, планувала інші цікаві заходи для колег», – говорить вчителька української мови і літератури, голова профспілкового комітету Оксана Лях. – «А рік важким видався, скільки всього з нами трапилося. У нас триває жорстока війна. Наш директор сина похоронив, а колега воює на фронті», – продовжує Оксана Зіновіївна.

Зазначимо, вчитель музичного мистецтва Андрій Бербих захищає Україну у складі 103 окремої  бригади сил територіальної оборони Збройних Сил Україні. Він також працює директором народного дому міста Хирова та керує церковним чоловічим хором «Собор», який об’їздив багато величних храмів не лише на Старосамбірщині. Бог і Україна для Андрія Бербиха – не просто слова. Коли над Україною нависла загроза, чоловік, не вагаючись пішов боронити країну тоді, в 2014 року. Полишив звичні справи і з 24 лютого  2022 року – пішов на війну у перші дні повномасштабного вторгнення.

«З перших днів повномасштабного вторгнення росії добровольцем пішов боронити Україну син нашого Івана Івановича Роман. Щоб ворогу не вдалося знищити наш народ, нашу свободу, наше минуле, сучасність і майбутнє. 11 листопада, під час виконання бойового завдання біля населеного пункту  Пречистівка Донецької області життя Романа обірвалося. Назавжди 40. Оптимізм Ромчика завжди надихав, давав непохитну віру у краще, а його гасло: «Все чудово! А буде ще краще!» “. Ці слова стали нашим мотто. Працюємо разом для Перемоги!», – каже Оксана Лях. І додає, що смак з дому для захисників – це малюсінька крапля в океан української єдності, щоб присмачити Різдвяні свята воїнам на фронті.

Ваш Голос Прикарпаття