20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Олександр Полюхович з Терла загинув, захищаючи Україну

Поширити

Трагічна звістка з фронту знову сколихнула Старосамбірщину. У скорботі Хирівська громада. У глибокій зажурі село Терло. У боротьбі за Україну загинув її вірний син Олександр Полюхович.

Вчора у Терлівській школі день розпочався зі скорботної лінійки, яка була присвячена полеглому на війні Олександру Полюховичу.
«Олександр навчався у нашій школі. Дуже добре знаю цього хлопця. Завжди веселий, життєрадісний та усміхнений. Мав свою справу, робив гарні меблі. Знаєте, він не служив у армії, бо мав проблеми з зором. Але коли росія пішла повномасштабно на Україну, він не міг просто сидіти вдома, пішов добровольцем. Був поранений. Після останньої контузії ще й були проблеми зі слухом. Рідні переконували його не їхати. Але він уже жив цією справою. Він був командиром, мав своїх хлопців. Дуже за них хвилювався. Хотів побачити той священний день нашої перемоги. На жаль, на перемогу Олександр дивитиметься з небес. Сумуємо усі й співчуваємо родині», – розповів нашому сайту директор Терлівської школи Олександр Терлецький.
Олександр Полюхович – гранатометник 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Загинув 11 вересня внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Безіменне, що на Миколаївщині. Сиротами залишилось двоє дітей.
Хоронитимуть Героя у Львові.
Хирівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким, побратимам з приводу непоправної втрати. Молитвою, добрим словом, згадаймо Героя, який боровся і віддав життя за непоневолену Україну і наше майбутнє. Вічна пам’ять та вічна слава Герою!

Ваш Голос Прикарпаття